Česko-saské léto v pohybu

A jak léto 2018 začalo?

Na inlinech

  • 17 dní za sebou
  • v nochách mám 560 km

Vyznám se na inlinové stezce Chemnitztalradweg jako doma, možná ještě lépe. 🙂 Výsledek: 30Km za 1hod a 50min, průměrná rychlost 20km/hod. Oči mám pořád otevřené a hledám novou práci, která bude to pravé ořechové pro mou dušičku. V příštím životě budu mrak na obloze. Byla jsem zvědavá a chtěla jsem vidět, jak ten svět vypadá z ptačí perspektivy. A ptáte se, jak? Velmi zajímavě – let balónem. 🙂

Bruslení v létě je paráda. A zase pár kilometrů na kolečkách 🙂 – Eissportzentrum Chemnitz. 18. listopadu 2018 přednáším na renomovaném drážďanském cestovatelském festivalu Bergsichten Festival. Tady email, který jsem od organizátorů obdržela:

“Milá Šárko,gratulujeme! Porota tě nominovala a vybrala na cestovatelskou přednášku, která se koná v neděli  18.11.2018 10:00 hod v sále Uni Dresden. (překlad z německého jazyka: Šárka Vacková) – PŘIJĎTE MĚ PODPOŘIT. Balanc? No jasně, slackline. Soustředění aneb práce hlavy a nohou – Slackfest Chemnitz. A přichází na řadu gró prázdnin: německo-český příhraniční běžecký závod:

  • 15 km
  • 200 m převýšení
  • Trasa vede po asfaltovém, kamenitém, zemitém i lesním povrchu. Běžíte z Německa, krásným Khaatal-údolí až do České republiky.Čas: 1 hod 27 min15. místoKotník stále natéká. Ale přípravy na trekovou túru se nedají odložit. V tom přichází můj lékař s obrovskou injekční stříkačkou a říká: “Tohle pomůže.” Snad má pravdu. O treku vás budu informovat později. Užijte si slunečné léto a nezapomeňte: Dokážete víc než si myslíte! A propó na instagramu mě najdete pod jménem: “sarka.vac“.Prosím, mějte ještě malinko strpení. Nová doména bude brzy hotová. Já a firma  Mindfav na tom pracujeme.