ZÁMECKÉ INLINE NA KONOPIŠTI: 1. ročník je za námi! Jaké byly dojmy?

Prázdniny začaly a my je odstartovaly šťavnatým inlinovým rozjezdem na Konopišti!

Ale vezměme to od začátku! Když se nemůžeš rozhodnout pro ponožku, neřeš to. 🙂Obout, zavázat a utáhnout kolečkové brusle. Chrániče na kolena, na lokty, zápěstí a jak Ondřej říkává: ” U nás v kroužku máme základní pravidlo: helmu nasazuješ jako první a sundaváš jako poslední.” A má svatou pravdu! Věřte mu, předseda spolku Inlineskating a ambasador kolečkových bruslí K2 ví, o čem mluví. “Ondřeji, díííky za týmovou organizaci!”Velké a patřičné děkuji patří i Městské policii Benešov, která celou trasu perfektně zabezpečila! Česko-německá spolupráce funguje na jedničku! S hudební projekcí dorazil Burki, zástupce Drážďanského nočního bruslení/Nachtskaten Dresden, který pro tuto akci zakoupil extra české cd s nejlepšími hudebními peckami. Skvělý playlist!Vše připraveno a vyrážíme! Nemalé díky patří i trpělivým řidičům. “To víte, jízdu jsme si opravdu vychutnávali, tak se na nás nezlobte.” Dvojčata s tatínkem. Obě děvčata byla moc skvělá a šikovná! Nechyběl ani malý odpočinek a občerstvení. “Chlebíčky chutnaly jedna báseň. Vidíte? 🙂 Už nejsou.” 🙂Nálada byla skvělá a všichni se náramně bavily! A plnou parou vpřed! Počasí také přálo a příroda nás vtáhla do zámecké atmosféry. JUPÍ! Neopomenutelné díky patří i všem účastníkům. ” Jste to právě VY, kdo jste proměnili ZÁMECKÉ INLINE v super akcičku!”Uvidíme se zase příští rok. 🙂 Nezapomeňte – první letní prázdninový víkend. Podrobné info najdete včas na www.on-the-continent.com.

“Těším se na Vás zase příště,” Šárka.

Příspěvek o Zámeckém inline z novin Benešovský deník najdete zde.

TIPY NA INLINOVÉ TRASY:

  • Praha

Skvělá jízda jen několik málo kilometrů od centra nabízí Modřanská inline stezka u Zbraslavi.

  • Jižní Čechy

Pokud se chystáte do jižních Čech, nezapomeňte si přibalit kolečkové brusle, mají tam totiž hned 3 super dlouhé trasy: Na inlinech z Českých Budějovic na zámek Hluboká nad Vltavou, Šumavou na kolečkových bruslích z z Nové Pece do Stožce, Jezerní inlinová magistrála na Lipně, která je sjízdná i v noci. Inlinový ráj?

  • Lausitzer Seenland/Lužická jezera

Lužická jezera v Německu s nejkrásnější lužickou trasou: Na inlinech kolem jezera Bärwalder See.

  • Chemnitz

Co by kamenem dohodil leží německé město Chemnitz/Saská Kamenice, které se náležitě chlubí novou a nádhernou inline stezkou Chemnitztalradweg. Klidně brnkněte, až tam budete, ráda se tam s Vámi projedu. 🙂 A nějaké inline akcičky? Noční inline bruslení v Chemnitz!

  • Dresden

Noční inlinne bruslení je i v Drážďanech. To je pecka!

Fotky jsou graficky upravené v programu Zoner. Ten musíš vyzkoušet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *