30.6. 2108 ZÁMECKÉ INLINE S HUDEBNÍ PROJEKCÍ

Leták

Mimořádná INLINOVÁ AKCE S HUDEBNÍ PROJEKCÍ, která nemá v České republice obdoby! ZÚČASTNI SE!INFORMACE

Sraz je od 17:00 hod v ulici Křižíkova 405 (za lávkou), Benešov 256 01. V 18:00 hod vyrážíme! Nazouváme kolečkové brusle a za policejního doprovodu si to přiměřenou rychlostí rolujeme na Konopiště. Tak, aby všichni stačili. CELOU CESTU NÁS DOPROVÁZÍ MODERNÍ HUDEBNÍ PROJEKCE! Projedeme ulicí Jana Nohy dále ulicí Ke Stadionu a na křižovatce se dáme doleva, do ulice Konopišská, dále pojedeme podél konopišského lesa až ke konopišskému parkovišti (Parking – Chateau Konopiště I.), kde se mohou přidat i nejmenší účastníci a inlinoví začátečníci. Odtud na nás čeká nejkrásnější úsek ke konopišskému rybníku s nádherným výhledem na zámek Konopiště.  Občerstvení na místě. Po  cca. 30 minutové pauze vyrážíme opět za spolehlivého policejního doprovodu stejnou trasou zpět do Benešova. Nejmenší účastníci a inlinoví začátečníci se odpojí u konopišského parkoviště.Trasa: Benešov – Konopiště – Benešov  (5,6 km)Kde je start a cíl a kdy se událost koná? Sraz je od 17:00 hod v ulici Křižíkova 405 (za lávkou), 256 01 Benešov. Odtud vyjíždíme přesně v 18:00 hod. Trasa vede po silniční komunikaci na Konopiště. Stejnou cestou se vracíme na místo, odkud jsme vyjeli. Předpokládaný návrat zpět do Benešova je ve 20:00 hod.

Občerstvení? Něco malého k snědku a pití je možné zakoupit na Konopišti.Zvládnou trasu začátečníci a malé děti? Začátečníci a rodiny s malými dětmi se k nám přidají od konopišského parkoviště (Parking – Chateau Konopiště I.) a poté se od nás mohou odpojit na konopišském parkovišti (Parking – Chateau Konopiště I.). Tato zkrácená trasa je dlouhá cca. 1,3 km. Kompletní trasa Benešov-Konopiště-Benešov (5,6km)  je určena pro pokročilejší inlinaře.

Musím něco zaplatit? Účast na celé akci je zdarma, ale sponzorství je vítáno!

Jak mohu akci podpořit? Finančně (slackline představení, sanitní vůz), reklamou, občerstvením a tvou účastí.

Jak by to probíhalo, kdyby se mi něco stalo? Organizátorka nepřebírá žádná ručení za škody na věcech nebo na újmu na zdraví osob. Každý účastník podepíše před začátkem akce prohlášení, že jede na svou vlastní zodpovědnost.  V jiném případě se akce nesmí zúčastnit. 

Jak je to s chrániči a s výstrojí? Každý účastník, ať už malý nebo velký, začátečník, pokročilejší nebo profi inlinář, je povinnen mít během celé účasti na inlinové sportovně-hudební akci, helmu na hlavě, chrániče na zápěstích, loktech a kolenech.

Bude se akce konat i za deště? Bude pěkné počasí! Pokud by opravdu mělo pršet, vydáme se na Konopiště pěšky krásnou stezkou a „Zámecké inline“ odložíme.Kdo je organizátorem a kde se mohu informovat? Organizátorem akce je www.sarka-projekte.de (Šárka Vacková). Tvé dotazy, přání, připomínky můžeš posílat na email: vac.sarka©gmail.com.

… a ještě něco navíc:

po celou dobu jízdy bude zajištěna hudební projekce z mobilního DJ auta.Bezplatné parkování v Benešově: Křižíkova 405, Benešov 256 01, bývalé kasárny Táborská 364, Benešov 256 01, podél vlakového nádraží (Nádražní 2120, Benešov 256 01)

Placené parkování na Konopišti: Parking – Parkoviště Konopiště I., 10614, 256 01 Benešov, Parking – Parkoviště Konopiště II., 10614, 256 01 Benešov

Kde se ubytovat:

Všechny obsahy, fotografie, plány a ilustrace jsou právně chráněny. Nedovolené zacházení s nimi nebo jejich úpravy jsou přípustné pouze po získaném písemném povolení od organizátorky akce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *