Dresdner Nachtskaten/ Drážďanské noční inline 2018 slaví a roluje si do dalšího jubilea!

Byl jednou jeden …. Sorry! Byla jednou jedna noc! Kdy se pár hlav dalo dohromady! Nebylo to vůbec jednoduché … vymyslet inlinové trasy, vyřídit tuny byrokracie, zajistit bezpečnost, převzít zodpovědnost, starosti, nejasnosti … Ale organizátoři to nevzdali!A vyplatilo se! Dresdner Nachtskaten/Drážďanské noční inline slaví 20 let! A to vše díky účastníkům a pomocníkům – nejen na trase! Za kulisou stojí tenhle chlapík: Hans-Jürgen Burkhardt. Nikdo mu neřekne jinak než Burki! “Lidi, to je super pohled, kolik se vás tu sešlo! Tak vyrážíme!” dodává šťastný Burki do mikrofonu. Drážďanský předseda sportu si nejdřív dělá starosti, ale … tenhle člověk rozumí srandě! A podílí se akčně na přípravách! Neposlední díky patří “vesťákům”. Dohlíží na hladký průběh akce. Jezdí jako draci! Řídí dopravu a směřují všechny účastníky správným směrem. Vždy s vtipem, zábavou a s nadhledem! 🙂“Dokonce příjíždí pravidelně i čeští účastníci.  Z toho máme obrovskou radost!” dodává Burki.

“Děti jsou po cestě autem nejdříve unavené, ale když se rozezní první píseň a roztočí kolečkové brusle, nestačím jim!”, dodává Tereza v červeném tričku.Může se přidat kdokoliv! Malí! Velcí! Rodiny! Páry! Přátelé!  I singl! Dokonce i starší účastníci si to užívají na plné pecky! Tak to je mazec! Překvapení na trase! Občerstvení na místě! Fotografové na místě! A hlavně skvělá atmosféra na místě!Explodující napětí! A jedinečné momenty! To je Nachtskaten Dresdner/Drážďanské noční inline! Přidej se! Nic to nestojí! Jen spoustu zážitků, smíchu, radosti, nové energie, přátelství a bombastické nálady! Tak co můžeš ztratit? Skoro každý pátek se pořádají inlinové trasy pro děti, začátečníky, pokročilé i profíky. Kdy jindy se ti podaří rolovat na kolečkových bruslích přes historické drážďanské centrum? Free! Bláznivě! A bez extra povolení! A propó, při celé akci hraje “jedoucí muzika”. Píseň na přání? Proč ne! Tak já si přeju …. “Školíš mě!” Marta Jandová. Loučím se a uvidíme se přeci na Dresdner Nachtskaten/Drážďanském nočním inline. Mě poznáte! 🙂 Znamení: žluté tričko “on the continent”! 🙂

P.S.: Není to závod, ale sportovně společenská akce.
Koná se skoro každý pátek. Aktuální data, čas a trasy najdeš zde.
Sraz: Lingnerallee 3, Drážďany 01 069 (parkování na místě zdarma).

TIPY NA INLINOVÉ TRASY:

  • Praha

Skvělá jízda jen několik málo kilometrů od centra nabízí Modřanská inline stezka u Zbraslavi.

  • Jižní Čechy

Pokud se chystáte do jižních Čech, nezapomeňte si přibalit kolečkové brusle, mají tam totiž hned 3 super dlouhé trasy: Na inlinech z Českých Budějovic na zámek Hluboká nad Vltavou, Šumavou na kolečkových bruslích z z Nové Pece do Stožce, Jezerní inlinová magistrála na Lipně, která je sjízdná i v noci. Inlinový ráj?

  • Lausitzer Seenland/Lužická jezera

Lužická jezera v Německu s nejkrásnější lužickou trasou: Na inlinech kolem jezera Bärwalder See.

  • Chemnitz

Co by kamenem dohodil leží německé město Chemnitz/Saská Kamenice, které se náležitě chlubí novou a nádhernou inline stezkou Chemnitztalradweg. Klidně brnkněte, až tam budete, ráda se tam s Vámi projedu. 🙂 A nějaké inline akcičky? Noční inline bruslení v Chemnitz!

  • Dresden

Noční inlinne bruslení je i v Drážďanech. To je pecka!

Fotky jsou graficky upravené v programu Zoner. Ten musíš vyzkoušet!

One Reply to “Dresdner Nachtskaten/ Drážďanské noční inline 2018 slaví a roluje si do dalšího jubilea!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *